PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

KURZY PRO RADOST

SPRÁVNÁ STRAVA PRO VAŠE RATOLESTI

2. září 2014 v 13:59 | Shabana
Milé čtenářky a milí čtenáři,
jelikož již začal nový školní rok, mám něco užitečného pro vaše školou povinné ratolesti. Taky vám záleží na tom, co vaše dítě jí? Pokud ano, seznamte se v kurzu VAŘÍME ZDRAVĚ PRO DĚTI
s tipy, jak připravit zdravé a chutné jídlo pro své nejmenší. Samozřejmě, že kurz není určen jen pro maminky s dětmi, ale pro všechny, co chtějí zlepšit svůj životní styl a zdravěji se stravovat.
A navíc jedna skvělá zpráva. Na tento kurz bude v období od 3.9. do 1.10. 2014 25% sleva. To znamená, že kromě prvních třech videí, která máte zcela zdarma, budete mít celý kurz jen za 300 Kč. A investice do kvalitních informací o zdravé výživě se vám mnohonásobně vrátí. Přece nechcete neustále jíst všechny ty nevhodné a škodlivé potraviny, které vám jen ničí zdraví. A především myslete na svá dítka, která tohle vše musí jíst již v době, kdy se teprve vyvíjejí. Naučte se lépe se stravovat a veďte k tomu i své potomky.

Kurz najdete zde:

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Na koupi kurzu za částku 300 Kč máte čas jen do 1.října 2014, tak dlouho neváhejte.
Bude se na vás těšit lektorka Ilona Dostálová.

Shabana

Malujeme mandaly

31. července 2014 v 10:39 | Shabana
Krásný den,
pokud rádi kreslíte, mám pro vás jeden zajímavý tip. A vlastně ani nemusíte umět nějak extra malovat. Jedná se o kreslení mandal. A co to vlastně jsou mandaly? V sánskrtu to znamená kolo, oblouk. Jedná se o kruh nebo dokonce o magický kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. V nejširším smyslu jsou mandaly diagramy, které ukazují, jak se chaos stává harmonickou formou. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu. Dají se najít také v půdorysu staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy. V moderních dějinách je mandala dle posvátné geometrie (semeno života) půdorysem nejvyšší budovy světa v Dubaji.
Mandaly se v současné době využívají zejména v arteterapii a psychoterapii. Jedná se také o nástroj pro relaxaci a sebepoznání.
Pokud chcete o mandalách vědět více, přečtěte si třeba tento zajímavý článek http://cs.wikipedia.org/wiki/Mandala nebo se podívejte na videokurz MANDALY PRO RADOST, kde vás s nimi seznámí lektorka Jaroslava Bártová.

Přeji vám hodně nakreslených mandal a spoustu pohody a uvolnění.

Shabana

ZDROJ: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mandala

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Taje líčení

27. července 2014 v 7:19 | Shabana
Milé čtenářky,
většina z vás jistě nevyjde z domu nenalíčená. Já osobně bych minimálně bez stínů ven nešla. Ale umíme se líčit správně? Ona je skoro věda umět se vhodně nalíčit na různé příležitosti a je spousta žen a dívek, co při líčení dělá chyby. Já sama to s líčením zrovna nepřeháním a jsem si jistá, že se mám hodně co učit. A proto bych vás velmi ráda pozvala ke sledování dalšího z Kurzů pro radost. Tento se jmenuje Krásná a sama sebou a do tajů líčení vás zasvětí lektorka Michaela Baronová. Naučte se vhodně líčit na jakoukoliv příležitost a buďte neodolatelné.

Jak se nalíčíte při nejbližší příležitosti?

Pokud se vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Zapomínáte?

12. července 2014 v 15:39 | Shabana
Hezký den všem,
mám na Vás opět otázku. Zapomínáte? Nebo se můžete chlubit sloní pamětí? Já se přiznám, že zrovna skvělou pamětí neoplývám, ale neustále pracuji na tom, abych si ji zlepšila. Třeba se denně učím nová španělská i anglická slovíčka a věty. Prostě nedovolím, aby můj mozek stagnoval. Moc paměťových technik vyzkoušených nemám, ale časem si chci rozšířit ohledně nich vědomosti.
Pokud máte zájem taky nějakou vyzkoušet, pojďte se podívat na videokurz Paměťové metody aneb s minimální námahou
k dokonalé paměti, kterým Vás provede lektorka Pavlína Boučková. Jistě se Vaše paměť zlepší a Vy na sebe pak budete pyšní, že jste na sobě zapracovali a vidíte skvělé výsledky.
Náš mozek je schopen pojmout velké množství informací, tak proč ho nevyužít naplno? Přece je tolik zajímavých poznatků, které bychom rádi znali a pamatovali si je. A díky své skvělé paměti pak můžete být užiteční i ostatním kolem Vás. Uvidíte, jak Vás pak budou obdivovat.
Tak si udělejte čaj nebo kávu (nebo něco jiného) a vyzkoušejte nové techniky, díky kterým se Vám zvedne sebevědomí.
Kurzy pro radost najdete na této adrese:

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Nebo můžete na stránky s kurzy přejít kliknutím na banner nad články.
Přeji Vám zábavu se zlepšováním Vaší paměti. Pak se pochlubte, co nového jste se naučili a jak jste se zlepšili
v pamatování si.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Pro nastávající maminky

10. července 2014 v 11:19 | Shabana
Krásné dopoledne všem,
pokud zabloudíte na můj blog a jste právě v očekávání, je tento článek přesně pro Vás. Nejsem samozřejmě odbornice na mateřství ani porod, ale jsem schopná Vás odkázat na velmi důležité informace. Čekáte Vaše první miminko nebo jste se rozhodly pro dalšího potomka po delší době a máte obavy z průběhu těhotenství a porodu? Pokud Vás nebaví pročítat odborné knížky, navrhuji, abyste vyzkoušely zábavnější a efektivnější způsob. Tím je videokurz Porod bez obav, kterým Vás provede lektorka Majka Staňková. Přípravě k porodu se věnuje již řadu let a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností a pomohla spoustě žen prožít těhotenství i porod bez obav a s radostí.
Videokurz si můžete zdarma vyzkoušet. Nebudete kupovat zajíce v pytli, jelikož první tři videa si můžete užít zcela zdarma a máte možnost zjistit, zda je tento videokurz pro Vás či nikoliv. Já osobně ale věřím, že Vám pomůže Vaše obavy
z porodu rozptýlit.

Videokurz je součástí Kurzů pro radost a najdete jej spolu s dalšími na této adrese:

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Užijte si své mateřství a přestaňte se obávat porodu.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Máte rádi kurzy?

9. července 2014 v 14:19 | Shabana
Dobré odpoledne všem,
věřím, že jste měli chutný oběd a jste pořádně najezení. Já si užila svou porci jater s rýží. Játra mám velmi ráda, i když znám spoustu lidí, co játra přímo nesnáší. Každý máme rád něco jiného a tak je to dobře.
To se týká i našich zájmů. Každý jsme na něco jiného a je fajn se neustále zdokonalovat v tom, co nás baví. Většina lidí dělá tu chybu, že se snaží zdokonalit v něčem, k čemu nikdy nebyli předurčeni a co jim nikdy moc nešlo. Mnohem efektivnější je najít takovou činnost, pro kterou jste odjakživa zapálení a jste v ní opravdu dobří. Jen tak můžete dosáhnout svého. Co Vám jde nejlíp z celé Vaší rodiny a okolí, z jaké oblasti si k vám chodí sousedi či příbuzní pro radu? Zamyslete se nad tím a využijte to ke svému prospěchu. Platí, že každý člověk má na něco talent. Věta ve stylu: "Já nemám na nic talent," je jen pouhá výmluva a rezignace z naší strany. Prostě jsme příliš pohodlní na to, abychom se o něco v životě snažili a radši si budeme pořád jenom stěžovat, jak jsme na tom zle a kdo všechno nám v životě ublížil. Můžeme si za to v první řadě my sami. Ono dá ale velké úsilí si tento fakt přiznat sami před sebou, ne tak před svým okolím. Chtěli byste s tím něco konečně udělat? Tak prostě ZAČNĚTE! Uvidíte, že se pak začnou dít věci.
Můžete třeba ke svému zdokonalování využít Kurzy pro radost, kde si z velkého množství kurzů vyberete všichni. Tedy alespoň ti z Vás, co se rozhodli na sobě zapracovat a mít se v životě lépe. Je tu někdo takový?
Bohužel mi nefunguje odkaz, tak jej sem musím dát v původní podobě. Jinak pro rychlý přístup klikněte na banner nahoře nad články.

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Věřím, že na sobě začnete pracovat a budete mít obrovskou radost z výsledků, které uvidíte. Jen ZAČNĚTE.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Vaříme zdravě pro děti

8. července 2014 v 13:49 | Shabana
Dobrý den,
velmi ráda bych Vás pozvala ke sledování nového videokurzu, o kterém jsem se zmiňovala v minulém článku. Je již k dispozici a kdykoliv se můžete dozvědět, jak vařit zdravě pro děti. Tak neváhejte a navštivte KURZY PRO RADOST kliknutím na banner nad článkem. Věřím, že Vás zaujme a rovněž inspiruje.

Shabana

Novinka

6. července 2014 v 19:19 | Shabana
Milé čtenářky a milí čtenáři,
vydařil se Vám dnešní nedělní den? Já jsem si říkala, že dneska nepracuji, ale psaní blogu mi přináší radost, tak jsem se rozhodla přispět alespoň jedním miničlánkem. Když jsem se před chvílí podívala na webové stránky Kurzů pro radost, objevila jsem tam jednu skvělou novinku. Připravuje se nový kurz a myslím, že bude velmi zajímavý. Ti z Vás, co mají doma malé děti, se můžou v novém videokurzu dozvědět, jak pro ně zdravě vařit. Až bude kurz k dispozici, dám Vám vědět. Tento kurz jistě neocení jen maminky či babičky, ale všichni ti, co se rádi zdravě stravují. Já osobně se na něj už moc těším.

Užijte si zbytek neděle a do nového týdne vykročte pravou nohou a s úsměvem na rtech.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Máte šikovné ručičky?

4. července 2014 v 13:09 | Shabana
Zdravím Vás,
dneska je venku krásně, tedy tady na jižní Moravě určitě. Nemáte chuť třeba zajít do přírody, pěšky nebo třeba na kole? Já bych šla hned, ale potom skvělém obědě bych tak asi spíš zamířila do postele. :-) Bylo to dobré a bylo toho moc, jak se říká.
Tak mě napadlo, jestli tu mezi Vámi nejsou takoví, co mají šikovné ručičky a rádi něco tvoří. Klidně mi napište do komentářů, co tvoříte a jak jste se k tomu dostali. Já bohužel zrovna tvořivý typ nejsem, ale nikdo nemůže umět všechno. Jak by to na světě vypadalo?
A v rámci tvořivosti a lidiček s šikovnýma ručičkama bych Vás ráda pozvala na některé velmi zajímavé videokurzy, kde se třeba dozvíte, jak se zdobí dorty, jak se vyrábí z fima, někoho z Vás zase třeba zajímá korálkování a výroba šperků či třeba malování obrazů. Ty z Vás, co rádi pečou, třeba potěší videokurz PEČEME KVÁSKOVÝ CHLÉB. Na výběr je toho spousta, tak nahlédněte pod pokličku Kurzů pro radost a zdokonalte se v něčem, co Vám bude přinášet jen a jen radost.

Pro rychlý přístup můžete použít banner, který najdete nad článkem.


Přeji Vám, ať dobře vyberete a hlavně, ať Vás videokurz baví.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Nestíháte?

3. července 2014 v 22:29 | Shabana
Milé čtenářky a milí čtenáři,
taky řešíte věčný problém s časem? Všichni máme k dispozici denně 24 hodin. Ale jak je zaplnit tak, abychom zvládli všechny své povinnosti a ještě si užili i nějakou tu zábavu, bez níž to prostě není ono? Taky samozřejmě nesmíme zapomenout na odpočinek.
Já osobně problém s časem mám a to už hodně dlouho. Věčně něco nestíhám, odkládám, protože se mi do toho zrovna nechce a pak se topím v nesplněných úkolech a nevím, co mám dělat první. Poznáváte se?
Taky jsem odjakživa "sova", tedy velmi ráda denně ponocuju a pak jsem schopná vstát s přehledem i o půl druhé odpoledne (tedy pokud nemusím do školy nebo jinam) a pak je den skoro celý zabitý. Říká se, že je pro splnění největších úkolů dne nejvhodnější právě dopoledne a to já obvykle zaspávala. Prostě jsem se nemohla překonat. Ale tuto sobotu jsem si řekla, že takhle to dál nejde a světe, div se, vstala jsem zcela dobrovolně o půl sedmé ráno. A to byl tak skvělý pocit, když jsem najednou měla spoustu času na všechno. Jasně, že první dny to je docela namáhavá záležitost, ale já už si pomaloučku zvykám a hlavně si to užívám. Stihnu spoustu věcí, v čemž mi pomáhá i fakt, že si vedu seznam denních úkolů, které chci splnit a postupně si je odškrtávám. Je to docela dobrá pomůcka.
Ale abych se dostala k hlavnímu bodu článku. Chtěla bych Vás pozvat ke sledování videokurzu s názvem CHYŤTE SVŮJ ČAS - TIME MANAGEMENT. Je určitě velmi zajímavý a užitečný a dozvíte se v něm, jak správně nakládat s časem, abyste zvládli své povinnosti a ještě si naplno užili zábavu a odpočinek. Všem vřele doporučuji.


Mějte se moc krásně a využijte co nejlépe svůj čas.
Pokud se Vám článek líbil, klikněte na tlačítko To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Kdo již vyzkoušel nějaký videokurz?

3. července 2014 v 21:29 | Shabana
Dobrý večer, milé čtenářky a milí čtenáři,
mám na Vás jednu otázku. Kdo z vás již zhlédl některý z videokurzů, které tady budu postupně představovat? Pokud budete chtít, budu jenom ráda, když se se mnou podělíte o své dojmy z Vámi vybraného kurzu.
Mně osobně zaujal kurz DOMÁCÍ HOMEOPATIE, jelikož už mně štvou ty věčné vedlejší účinky, kterých je u chemických léků plno. V tomto kurzu jsem se naučila 10 základních homeopatických léků, jejich účinky a na co jsou vhodné. Taky jsem získala informace o jejich dávkování, ukládání a podávání. Od té doby, je to několik týdnů, jsem se o homeopatii začala blíže zajímat a sama jsem již vyzkoušela jeden lék. A všechny tyto informace jsou přístupné všem zdarma, jelikož jsou obsahem prvních třech videí. Tak pokud máte zájem, podívejte se na tento velmi zajímavý videokurz. Jistě se Vám v životě bude hodit, stejně jako mně.


Pokud se Vám článek líbil, klikněte na tlačítko To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

3 videa zcela zdarma

2. července 2014 v 18:59 | Shabana
Milé čtenářky, milí čtenáři,
Kurzy pro radost jsou dostupné úplně všem, kteří mají chuť zkusit něco nového. Dobrou zprávou je, že i když jsou kurzy placené, u každého z nich máte přístup ke třem videím zcela zdarma. A z vlastní zkušenosti vím, že i v těchto třech videích je spousta podstatných informací, které Vám budou užitečné. A pokud budete chtít své vědomosti či dovednosti prohloubit a užít si kurz naplno, není nic snazšího než si doplatit za zbytek kurzu. Ceny kurzů jsou dostupné všem, jelikož se pohybují mezi 300 Kč a 2500 Kč. Většina z nich je však max. do tisícovky. Cena záleží i na délce kurzu, takže je různá. Představte si, kolik byste museli zaplatit za semináře a kurzy, kam byste museli ještě navíc dojíždět. Takto si sednete ke kávě v klidu domova, zapnete si kurz a můžete studovat, kdy budete mít zrovna chuť.

Proč si zrovna dnes nezlepšit paměť v kurzu s názvem Paměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé paměti, který pro Vás připravila lektorka Pavlína Boučková?

Vyberte si z několika desítek kurzů podle svého zájmu a užijte si skvělou zábavu a naučte se něčemu novému.


Těším se na Vás v dalším článku.
Pokud se Vám článek líbil, klikněte na tlačítko To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana

Proč zrovna kurzy?

2. července 2014 v 11:29 | Shabana
Dobrý den, milé čtenářky, milí čtenáři,
nejspíš si asi říkáte, o jakých kurzech zde bude řeč a proč jsem se vlastně rozhodla o nich psát blog. Pravděpodobně jsou mezi Vámi ti, kteří se rádi a neustále v něčem zdokonalujete. A tento blog je tedy přesně pro Vás. Budu zde propagovat jednotlivé kurzy, ze kterých si můžete vybrat, který jen chcete a naučit se něco nového zábavnou formou videokurzů.
Vždycky jste se chtěli naučit malovat obrazy, zdobit dorty, vyrábět z fima nebo třeba hrát tenis? Toto a mnohem víc na Vás čeká v Kurzech pro radost. Tak se hezky usaďte a vstupte do světa nových vědomostí a dovedností, které Vám přinesou jen a jen radost. A pro ty z Vás, kteří již nechtějí na nic čekat a chtějí rovnou "na věc", mám připraven odkaz na Kurzy pro radost.

Přeji příjemnou zábavu a spoustu nových vědomostí.
Pokud se Vám článek líbil, klikněte na tlačítko To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana
 
 

Reklama
2ban-234x60.gif