PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

CO NOVÉHO NA BLOGU

Další témata na blogu

23. srpna 2014 v 11:49 | Shabana
Krásný den,
nedávno jsem vás informovala o jistých změnách na blogu. U toho jsem zmínila, že vám napíši o dalších tématech, které na blogu časem najdete nebo zde již jsou, ale pouze v malém množství.
Jistě jste si všimli rubriky CO JSEM KDY PŘEČETLA. Ještě v ní žádný článek není, ale již velmi brzy bude. Vlastně to ani tak článek nebude, jako spíše menší seznam knih. Vedu si totiž již od roku 2005 seznam veškeré literatury, co jsem přečetla. Má to již letos tedy 9. výročí a za tu dobu se mi nahromadilo spoustu četby. Najdete zde knihy historické, dobrodružné, lékařské thrillery, horory - především knihy a sešitové romány od Jasona Darka, pokud někomu něco říká jméno John Sinclair. Občas je tam i literatura faktu či sci-fi. Velmi ráda rovněž čtu biografie a autobiografie slavných osobností. Však si počkejte a uvidíte, co všechno mi za ta léta prošlo rukama.
Jelikož na sobě chci neustále pracovat, budu vám rovněž přinášet další informace ze světa osobního rozvoje. Jistě se vám tyto informace budou hodit, jelikož všichni od života něco žádáme a jedině vlastním úsilím toho můžeme dosáhnout.
V rubrikách NAŠE ZDRAVÍ a ZDRAVÁ VÝŽIVA se v nejbližší době zaměřím především na informace ohledně překyselení organismu. Jsou to velmi zajímavé a důležité informace, které nám pomohou udržet zdraví a dlouhověkost.
Co se týká oblasti psychologické, i nadále budu pokračovat ve článcích o sociální fobii. Máte se tedy na co těšit. Jen vás chci upozornit, abyste články nečekali každý den, jelikož ten čas jednoduše nemám. Ale nebojte se, pokud sem budete chodit pravidelně, vždycky zde naleznete něco zajímavého a užitečného. Záleží jen na vás, která oblast je vám bližší.

Mějte se krásně.

Shabana

P.S. Prosím, hlásněte mi do srpnové ankety.

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Změny na blogu

20. srpna 2014 v 12:49 | Shabana
Hezký den,
tak jsem tu s tím informativním článkem ohledně změn na blogu. Jak již víte, nemám čas se psaní plně věnovat, ale zároveň nechci s blogem úplně přestat a ošidit vás tak o důležité a prospěšné informace.
Co se týká jazykových lekcí (španělština a již ohlášená hindština), nemusíte se o ně bát. Budou. Ovšem jsem nucena prodloužit intervaly jejich zveřejňování. Španělské věty opět obnovím a budou denně, jelikož to tolik práce nedá. Ale španělská a hindská desítka jsou mnohem náročnější na zpracování, tak se budou objevovat na blogu jednou týdně. A začnu až od příštího týdne. Na španělštinu můžete chodit každou středu a na hindštinu každou sobotu. Aby vám tyto články neunikly, doporučuji odebírat novinky na mém blogu. A pokud jste tu noví, můžete se do té doby věnovat lekcím předešlým.
Články o Kurzech pro radost se zde taky brzy objeví, jelikož se chystají nějaké změny, o kterých vás budu postupně informovat. Vyzkoušel jste někdo již nějaký kurz? A jak se vám zamlouval? Autoři neustále pracují na zlepšeních.
Ještě dnes vám představím jeden tip na zábavu. Jedná se o stránku, na které si budete hrát a pak si za získané hvězdičky vyberete jednu ze super odměn. Podrobnosti v dalším článku.
O dalších tématech článků na blogu se zmíním v některém z dalších článků. Bohužel nemůžu psát všechno naráz, protože mám jiné povinnosti.

Děkuji všem za pochopení a věřím, že si na změny zvyknete a začnou se vám i líbit.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Rubrika NAŠE ZDRAVÍ

15. srpna 2014 v 20:09 | Shabana
Krásný večer,
jelikož se chci věnovat na blogu i článkům o zdraví, založila jsem novou rubriku. Tato rubrika se nebude věnovat zdravé výživě. Pokud jste si všimli, pro ni mám samostatnou rubriku. Ještě dnes se můžete těšit na první článek. Bude se týkat kouření.
A proč dnes zase tak pozdě? Potřebovala jsem se zabývat svou španělskou slovní zásobou. Jelikož se jí věnuji denně po 10 slovíčcích, dá práci si to hezky barevně (fixem) sepsat. Jednotlivé papíry si ukládám do malých složek a malého pořadače.
V každém pořadači tak budu mít 1000 slovíček. Zanedlouho začnu další. A stejné pořadače mám i na věty a hindskou slovní zásobu. Vlastně si buduji takovou malou jazykovou knihovnu. Nechybí mi tam ani angličtina, ale ta je nyní upozaděná.
Jestli to s jazyky myslíte stejně vážně jako já, dělejte si to taky tak nebo podle sebe. Časem budete mít úžasnou sbírku vět a slov ve vámi oblíbených jazycích a až se je všechny naučíte, můžete si pak říct, že jste zase něco ve svém životě dokázali.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Nová rubrika PSYCHOLOGIE

10. srpna 2014 v 17:59 | Shabana
Ahoj, všichni,
jak jsem nedávno slíbila, dneska zavádím novou rubriku s názvem PSYCHOLOGIE. Budu se zde zabývat různými psychologickými tématy, jelikož psychologie je něco, co mě již velmi dlouho zajímá. Již brzy se dočkáte prvního článku, ve kterém uvedu téma o sociálních fobiích. Tímto tématem se budu zabývat delší dobu, ale mezitím budou i články na jiná psychologická témata. Nebojte se, bude to pestré.

P.S. Chtěla bych Vás ještě požádat o hlasování v srpnové anketě. Děkuji Vám.

Zatím se mějte hezky.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Na co se můžete těšit

6. srpna 2014 v 15:29 | Shabana
Ahoj, přátelé,
moc mě těší vaše krásné komentáře. Chtěla bych vám za ně moc poděkovat. Zároveň vás chci informovat, co můžete
v nejbližších dnech na mém blogu čekat za články. Kromě pravidelné každodenní desítky španělských slovíček zde bude opět článek o mě, ve kterém shrnu všechna moje dosavadní vítězství. Tím myslím všechno, o čem si myslím, že se mi kdy povedlo. A taky to, co bych v budoucnu dokázat chtěla. Vlastně to bude i takové malé zamyšlení.
Dále bych chtěla zavést novou rubriku, kde najdete psychologická témata. Jelikož jsem se dneska s mamkou zastavila u nás na středisku (mamku bolely kříže), objevila jsem tam dva malé sešitky plné velmi zajímavých informací, o které se
s vámi postupně podělím. Věřím, že vám budou k dobru.
Budu vás i nadále seznamovat s mou velmi oblíbenou hindštinou. A jelikož jsem kdysi (v roce 2010) o ní psala blog, budu čerpat i z něj. Včera jsem byla velmi příjemně překvapená, když mi na něj po dlouhé době někdo napsal komentář, který dokonce velmi potěšil, jelikož jej psala paní, co byla nedávno v Indii a hindštinu se chce naučit, jelikož se jí moc líbí a chce být blíže svým novým indickým přátelům. Tak snad jí můj blog bude užitečný. Postupem času i na tomto blogu najdete hindská slovíčka a základy písma.
V budoucnu se taky dočkáte článku o mém pejskovi Ronýskovi, kterého po 15 letech nahradil Billinek, o němž si můžete přečíst tady: CHLUPATÝ TITUL
Taky nebude chybět opět článek o některém z Kurzů pro radost. Věřím, že se vám bude líbit.

Tak to by byly plánované články.

Mějte se krásně.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Podrobnější profil

25. července 2014 v 16:09 | Shabana
Milí čtenáři a milé čtenářky,
jelikož je můj blog nový, pořád je na něm hodně co dělat. Dnes jsem se rozhodla trochu rozepsat můj profil. Tak pokud máte zájem dozvědět se o mě něco víc, přečtěte si ho. Postupně jej samozřejmě trochu rozšířím.

Hezký den.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

Začínám počítat návštěvnost

25. července 2014 v 15:29 | Shabana
Ahoj všem,
i když jsem delší dobu váhala (blog mám už skoro měsíc), přece jen jsem se dneska rozhodla začít počítat návštěvnost. Dělala jsem to u všech předchozích blogů, tak proč ne i teď? Nechtěla jsem proto, že na svůj blog chodím taky odpovídat na vaše komentáře (za které mimochodem moc děkuji) a tak je ta návštěvnost vlastně trochu zkreslená. Ale co na tom vlastně záleží? Já budu moc ráda, když pod články najdu nějaké komentáře a když vás můj blog bude bavit a zajímat a třeba vám i v něčem pomůže.

Mějte se krásně a užívejte letních dní.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 
 

Reklama
2ban-234x60.gif