PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Pozvánka na webinář o zdravém stravování

3. září 2014 v 9:59 | Shabana |  ZDRAVÁ VÝŽIVA
Krásné dopoledne,
velmi ráda bych vás chtěla pozvat na zítřejší webinář (online seminář či přednáška) na téma "Jak nás ovlivňuje strava". Jelikož velká většina z nás není spokojena se svým vzhledem, rádi bychom to nějak změnili. Ale pro to je nutné jít do akce a něco s tím udělat. Prvním krokem může být právě tento webinář, který se bude konat online zítra ve 20:00. Pokud vám záleží na vašem zdraví a nemáte již na čtvrteční večer jiný program, zhlédněte v teple domova, při šálku kávy či čaje přednášku Jarmily Hokrové, poradkyně pro výživu a suplementaci.
Na tento webinář je potřeba si zarezervovat místo. Je to snadné. Stačí kliknout na tento odkaz
ZhubneteOnline.cz/webinar01 , zadat svoji emailovou adresu a zítra ve 20:00 můžete nerušeně sledovat online přednášku. Nikam nemusíte jezdit ani za nic platit. Vše je zcela zdarma. Stojí to jen váš čas.
Já osobně problémy se svou hmotností nemám, tedy spíše bych radši několik kilo nabrala, ale na tento webinář jsem se již přihlásila, jelikož mě informace o výživě a stravování velmi zajímají. Tak neváhejte a přidejte se ke mě. Pokud se někdo přihlásíte, napište do komentářů. Ráda bych věděla, jestli to někoho zaujalo stejně jako mě.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif