PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Změny na blogu

20. srpna 2014 v 12:49 | Shabana |  CO NOVÉHO NA BLOGU
Hezký den,
tak jsem tu s tím informativním článkem ohledně změn na blogu. Jak již víte, nemám čas se psaní plně věnovat, ale zároveň nechci s blogem úplně přestat a ošidit vás tak o důležité a prospěšné informace.
Co se týká jazykových lekcí (španělština a již ohlášená hindština), nemusíte se o ně bát. Budou. Ovšem jsem nucena prodloužit intervaly jejich zveřejňování. Španělské věty opět obnovím a budou denně, jelikož to tolik práce nedá. Ale španělská a hindská desítka jsou mnohem náročnější na zpracování, tak se budou objevovat na blogu jednou týdně. A začnu až od příštího týdne. Na španělštinu můžete chodit každou středu a na hindštinu každou sobotu. Aby vám tyto články neunikly, doporučuji odebírat novinky na mém blogu. A pokud jste tu noví, můžete se do té doby věnovat lekcím předešlým.
Články o Kurzech pro radost se zde taky brzy objeví, jelikož se chystají nějaké změny, o kterých vás budu postupně informovat. Vyzkoušel jste někdo již nějaký kurz? A jak se vám zamlouval? Autoři neustále pracují na zlepšeních.
Ještě dnes vám představím jeden tip na zábavu. Jedná se o stránku, na které si budete hrát a pak si za získané hvězdičky vyberete jednu ze super odměn. Podrobnosti v dalším článku.
O dalších tématech článků na blogu se zmíním v některém z dalších článků. Bohužel nemůžu psát všechno naráz, protože mám jiné povinnosti.

Děkuji všem za pochopení a věřím, že si na změny zvyknete a začnou se vám i líbit.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif