PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Rubrika NAŠE ZDRAVÍ

15. srpna 2014 v 20:09 | Shabana |  CO NOVÉHO NA BLOGU
Krásný večer,
jelikož se chci věnovat na blogu i článkům o zdraví, založila jsem novou rubriku. Tato rubrika se nebude věnovat zdravé výživě. Pokud jste si všimli, pro ni mám samostatnou rubriku. Ještě dnes se můžete těšit na první článek. Bude se týkat kouření.
A proč dnes zase tak pozdě? Potřebovala jsem se zabývat svou španělskou slovní zásobou. Jelikož se jí věnuji denně po 10 slovíčcích, dá práci si to hezky barevně (fixem) sepsat. Jednotlivé papíry si ukládám do malých složek a malého pořadače.
V každém pořadači tak budu mít 1000 slovíček. Zanedlouho začnu další. A stejné pořadače mám i na věty a hindskou slovní zásobu. Vlastně si buduji takovou malou jazykovou knihovnu. Nechybí mi tam ani angličtina, ale ta je nyní upozaděná.
Jestli to s jazyky myslíte stejně vážně jako já, dělejte si to taky tak nebo podle sebe. Časem budete mít úžasnou sbírku vět a slov ve vámi oblíbených jazycích a až se je všechny naučíte, můžete si pak říct, že jste zase něco ve svém životě dokázali.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif