PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Další témata na blogu

23. srpna 2014 v 11:49 | Shabana |  CO NOVÉHO NA BLOGU
Krásný den,
nedávno jsem vás informovala o jistých změnách na blogu. U toho jsem zmínila, že vám napíši o dalších tématech, které na blogu časem najdete nebo zde již jsou, ale pouze v malém množství.
Jistě jste si všimli rubriky CO JSEM KDY PŘEČETLA. Ještě v ní žádný článek není, ale již velmi brzy bude. Vlastně to ani tak článek nebude, jako spíše menší seznam knih. Vedu si totiž již od roku 2005 seznam veškeré literatury, co jsem přečetla. Má to již letos tedy 9. výročí a za tu dobu se mi nahromadilo spoustu četby. Najdete zde knihy historické, dobrodružné, lékařské thrillery, horory - především knihy a sešitové romány od Jasona Darka, pokud někomu něco říká jméno John Sinclair. Občas je tam i literatura faktu či sci-fi. Velmi ráda rovněž čtu biografie a autobiografie slavných osobností. Však si počkejte a uvidíte, co všechno mi za ta léta prošlo rukama.
Jelikož na sobě chci neustále pracovat, budu vám rovněž přinášet další informace ze světa osobního rozvoje. Jistě se vám tyto informace budou hodit, jelikož všichni od života něco žádáme a jedině vlastním úsilím toho můžeme dosáhnout.
V rubrikách NAŠE ZDRAVÍ a ZDRAVÁ VÝŽIVA se v nejbližší době zaměřím především na informace ohledně překyselení organismu. Jsou to velmi zajímavé a důležité informace, které nám pomohou udržet zdraví a dlouhověkost.
Co se týká oblasti psychologické, i nadále budu pokračovat ve článcích o sociální fobii. Máte se tedy na co těšit. Jen vás chci upozornit, abyste články nečekali každý den, jelikož ten čas jednoduše nemám. Ale nebojte se, pokud sem budete chodit pravidelně, vždycky zde naleznete něco zajímavého a užitečného. Záleží jen na vás, která oblast je vám bližší.

Mějte se krásně.

Shabana

P.S. Prosím, hlásněte mi do srpnové ankety.

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif