PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Shabana a sportování

13. července 2014 v 13:09 | Shabana
Dobrý den všem,
jak jste na tom se sportem? Sportujete aktivně nebo jen sledujete sport v televizi? Já se sportu příliš nevěnuji a na televizi se skoro vůbec nedívám a na sport už vůbec ne. To ale neznamená, že jsem nikdy žádný sport nedělala nebo si ho aspoň nevyzkoušela. To snad ani nejde. Jednu dobu jsem velmi ráda běhala, ale pak mě to nějak opustilo. To hlavně proto, že mě začaly kvůli tomu bolívat kyčelní klouby, tak jsem s tím sekla. Ale mrzelo mě to. Teď aspoň chodívám na procházky. Když jsem přes rok v Praze (ve škole), ve volných chvílích chodívám kousek od naší koleje, na místo, které se nazývá Ladronka - Areál volného času. Vy. kteří jste z Prahy 6, jistě to místo navštěvujete. Jezdí tam spousta bruslařů a cyklistů. Lidé si tam taky chodí zaběhat. Je to velmi příjemné místo a já byla zvyklá tam poslední dobou chodit i 5x za týden. Ale bruslit jsem nikdy neuměla a kolo v Praze nevedu. To mám doma. Ale ona chůze několik kilometrů denně má taky něco do sebe. Zvlášť příjemně se mi prochází s hudbou ve sluchátkách. To jsem schopná ujít velkou štreku.
Taky moc ráda plavu. Několik měsíců jsem v Praze chodila do bazénu v nemocnici Na Homolce. Bylo to bezva. Občas jsem tam i chodívala na obědy a zpátky jsem se naučila chodívat po svých. Ono se za chůze pěkně tráví.
Kdysi dávno v rámci jedné školy, kterou jsem navštěvovala, jsme jeli na seznamovací sportovní týden na Fiolu, kde jsme si vyzkoušeli různé sporty. Program byl celkem bohatý, ale ne všechno mě bavilo a ne všechno mi šlo. Hráli jsme tuším i baseball nebo něco podobného. Byl tam taky aerobic, tenis a dokonce i horolezecká stěna. Tak ta byla pro mě prokletí, jelikož jsem neměla sílu se na ní udržet. Nikdy jsem neměla v rukou moc síly a tak takové sporty vůbec nevyhledávám. Tam jsem ale něco málo předvést musela, jelikož veškeré sporty byly povinné kvůli zápočtu. Taky jsme chodili na túry, což se mi líbilo nejvíc.
Jinak mám ještě moc ráda ping-pong (pinec) a nebo badminton, i když mi tento zrovna moc nešel, když jsem ho měla
v tělocviku na výšce. Ale byla to zábava. Lyžovat jsem se nikdy nenaučila. Když jsem stála u kámošky prvně na lyžích, rozjeli se mi nohy a já bych spadla, kdyby mě kamarádka nezachytila včas. Od té doby se bruslím i lyžím vyhýbám. Holt jsem na jisté druhy sportů, dalo by se říct na většinu, antitalent, ale člověk nemůže umět a mít všechno.
Co se týče sledování sportu v televizi, dříve jsem se třeba dokázala zabavit krasobruslením nebo skoky na lyžích či do vody. Fotbal nebo hokej mě moc nebral a doteď nebere, ale osobně proti tomu nemám nic.
Chtěli byste se naučit hrát tenis? Jeden z Kurzů pro radost Vás ho naučí. Jmenuje se Tenis pro začátečníky a mírně pokročilé a provede Vás jím lektor Dušan Těhník, který je profesionálním trenérem tenisu již více než 10 let. Jistě si
z jeho videokurzu mnoho odnesete. Najdete jej na této adrese spolu s dalšími Kurzy pro radost:

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Mějte se krásně a sportujte.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aly aly | Web | 13. července 2014 v 20:49 | Reagovat

Já mám docela ráda túry chodím ráda. On je to takový zvyk, chodili jsme vždycky s otcem po horách.
I s onou šesti kilometrovou túrou na Lysou jsem souhlasila, i když se vycházelo o půlnoci, aby se stihnul východ slunce. A i přes nohy pokryté puchýři (protože jistá osoba si není schopná zabalit kvalitní boty) bych šla zase. :)

2 Shabana Shabana | E-mail | Web | 15. července 2014 v 10:45 | Reagovat

[1]:To je moc hezký a prospěšný zvyk.
O půlnoci? Aspoň to bylo dobrodružné, já bych šla ráda taky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif