PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Opět novinka

30. července 2014 v 8:49 | Shabana |  SLOVNÍ ZÁSOBA V CIZÍCH JAZYCÍCH
Milí příznivci cizích jazyků,
mám pro vás jednu novinku. Mám v úmyslu zavést novou jazykovou rubriku. Sice jsem kdysi někde četla, že není dobré se učit jednotlivá slovíčka, ale spíše rovnou věty, které vám dají slovíček naráz více a zároveň vás lépe připraví na komunikaci v cizím jazyce, a taky s tím i souhlasím, já osobně si ale myslím, že pokud se jedná o jazyk, kterým nemám
v úmyslu komunikovat v mluvené podobě, ale jen třeba pasivně formou čtení, tak jsou i jednotlivá slovíčka fajn. Samozřejmě se mnou souhlasit nemusíte. Taky jsem zase někde jinde četla, že když si chcete rozšířit slovní zásobu, je důležité číst a číst. A vyhledávat si význam neznámých slovíček. Já se jich učím 10 denně, jelikož jsem se to zase někde dočetla. :-) Zavedla jsem si to od 10. května 2014 a od tohoto dne se každý den učím 10 španělských slovíček. Dnešním dnem jsem si rozšířila slovní zásobu o 820 slov. Zní to báječně, co myslíte? Za tak krátký časový interval tolik nových slovíček. Samozřejmě mám zavedený i opakovací systém, jinak bych to nezvládala.
V nové rubrice vám bude denně k dispozici 10, zpočátku jen španělských, později i hindských (i jiných) slovíček, které vám pomohou rozšířit vaši slovní zásobu a nebo objevit nějaký nový cizí jazyk, který vás nadchne, jako mě nadchla hindština.
Tak jsem velmi zvědavá, jak se vám tento nápad bude zamlouvat. Je mi jasné, že všem lidem se tím zavděčit nemůžu, to ani nemám v úmyslu. Já budu ráda za každého jednotlivce, kterému tím budu nápomocná.

Budu se na vás těšit s první desítkou slovíček.

Shabana

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif