PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Nestíháte?

3. července 2014 v 22:29 | Shabana |  KURZY PRO RADOST
Milé čtenářky a milí čtenáři,
taky řešíte věčný problém s časem? Všichni máme k dispozici denně 24 hodin. Ale jak je zaplnit tak, abychom zvládli všechny své povinnosti a ještě si užili i nějakou tu zábavu, bez níž to prostě není ono? Taky samozřejmě nesmíme zapomenout na odpočinek.
Já osobně problém s časem mám a to už hodně dlouho. Věčně něco nestíhám, odkládám, protože se mi do toho zrovna nechce a pak se topím v nesplněných úkolech a nevím, co mám dělat první. Poznáváte se?
Taky jsem odjakživa "sova", tedy velmi ráda denně ponocuju a pak jsem schopná vstát s přehledem i o půl druhé odpoledne (tedy pokud nemusím do školy nebo jinam) a pak je den skoro celý zabitý. Říká se, že je pro splnění největších úkolů dne nejvhodnější právě dopoledne a to já obvykle zaspávala. Prostě jsem se nemohla překonat. Ale tuto sobotu jsem si řekla, že takhle to dál nejde a světe, div se, vstala jsem zcela dobrovolně o půl sedmé ráno. A to byl tak skvělý pocit, když jsem najednou měla spoustu času na všechno. Jasně, že první dny to je docela namáhavá záležitost, ale já už si pomaloučku zvykám a hlavně si to užívám. Stihnu spoustu věcí, v čemž mi pomáhá i fakt, že si vedu seznam denních úkolů, které chci splnit a postupně si je odškrtávám. Je to docela dobrá pomůcka.
Ale abych se dostala k hlavnímu bodu článku. Chtěla bych Vás pozvat ke sledování videokurzu s názvem CHYŤTE SVŮJ ČAS - TIME MANAGEMENT. Je určitě velmi zajímavý a užitečný a dozvíte se v něm, jak správně nakládat s časem, abyste zvládli své povinnosti a ještě si naplno užili zábavu a odpočinek. Všem vřele doporučuji.


Mějte se moc krásně a využijte co nejlépe svůj čas.
Pokud se Vám článek líbil, klikněte na tlačítko To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif