PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Máte rádi kurzy?

9. července 2014 v 14:19 | Shabana |  KURZY PRO RADOST
Dobré odpoledne všem,
věřím, že jste měli chutný oběd a jste pořádně najezení. Já si užila svou porci jater s rýží. Játra mám velmi ráda, i když znám spoustu lidí, co játra přímo nesnáší. Každý máme rád něco jiného a tak je to dobře.
To se týká i našich zájmů. Každý jsme na něco jiného a je fajn se neustále zdokonalovat v tom, co nás baví. Většina lidí dělá tu chybu, že se snaží zdokonalit v něčem, k čemu nikdy nebyli předurčeni a co jim nikdy moc nešlo. Mnohem efektivnější je najít takovou činnost, pro kterou jste odjakživa zapálení a jste v ní opravdu dobří. Jen tak můžete dosáhnout svého. Co Vám jde nejlíp z celé Vaší rodiny a okolí, z jaké oblasti si k vám chodí sousedi či příbuzní pro radu? Zamyslete se nad tím a využijte to ke svému prospěchu. Platí, že každý člověk má na něco talent. Věta ve stylu: "Já nemám na nic talent," je jen pouhá výmluva a rezignace z naší strany. Prostě jsme příliš pohodlní na to, abychom se o něco v životě snažili a radši si budeme pořád jenom stěžovat, jak jsme na tom zle a kdo všechno nám v životě ublížil. Můžeme si za to v první řadě my sami. Ono dá ale velké úsilí si tento fakt přiznat sami před sebou, ne tak před svým okolím. Chtěli byste s tím něco konečně udělat? Tak prostě ZAČNĚTE! Uvidíte, že se pak začnou dít věci.
Můžete třeba ke svému zdokonalování využít Kurzy pro radost, kde si z velkého množství kurzů vyberete všichni. Tedy alespoň ti z Vás, co se rozhodli na sobě zapracovat a mít se v životě lépe. Je tu někdo takový?
Bohužel mi nefunguje odkaz, tak jej sem musím dát v původní podobě. Jinak pro rychlý přístup klikněte na banner nahoře nad články.

http://www.kurzyproradost.cz/?a_box=5dcf74vk


Věřím, že na sobě začnete pracovat a budete mít obrovskou radost z výsledků, které uvidíte. Jen ZAČNĚTE.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif