PATŘÍTE K LIDEM, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÝ JEJICH ŽIVOT A RÁDI BYSTE NA SOBĚ PRACOVALI?
UČÍTE SE RÁDI NOVÝM VĚCEM A MÁTE ZÁJEM O ZLEPŠENÍ VAŠEHO ŽIVOTA?
PAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
SPOLEČNĚ SE MNOU SE BUDETE ROZVÍJET, PRACOVAT NA SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ, DOZVÍTE SE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ A NAUČÍTE SE NOVÝM VĚCEM, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT.
ALE NIC NENÍ JEN TAK. V PRVNÍ ŘADĚ MUSÍTE CHTÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚCO ZMĚNIT.
PŘEJI VÁM HODNĚ VYTRVALOSTI, TRPĚLIVOSTI A ODVAHY NA CESTĚ ZA SVÝMI SNY.

SHABANA

Bylinková exkurze

25. července 2014 v 8:39 | Shabana
Dobré ráno všem,
nejdřív ze všeho bych se ráda omluvila za několikadenní nepřítomnost. Zpočátku se mi psát nechtělo, pak jsem se necítila dobře, včera byla půl dne vypnutá elektřina a pak zase nešel internet. :-)
Teď to ale hodlám napravit a podělím se s Vámi o svůj zážitek s bylinkovou exkurzí, která proběhla předevčírem brzy odpoledne. Šlo vlastně o úplnou náhodu. Jak jsem se možná již zmínila, zajímám se o osobní rozvoj a o různé rady a tipy na zdravější stravování. Do emailové schránky mi chodí velké množství zajímavých článků z těchto oblastí. A zrovna před třemi dny jsem ve schránce objevila článek o jednom mně dosud neznámém "čaji nečaji". Říká Vám něco název Rooibos? Mně poslední 4 dny už ano. :-) Vyhledala jsem si podstatné informace na internetu a zjistila jsem rovněž, že jej prodávají i u nás. Tak jsme se vydaly s mamkou předevčírem na malý výlet do světa bylinek. U nás totiž máme jednu z poboček firmy Sonnentor, kde se vyrábí spousta takových malých zázraků přírody. Šly jsme tam s tím, že si jen koupíme ten "čaj nečaj", ale nakonec jsme byly pozvány na malou exkurzi po celém komplexu. A k tomu nám nabídli i dva čaje na ochutnání. Pustili nám i krátký film o tom, jak to všechno vlastně začalo. Potom jsme byly provedeny celým komplexem, viděly stroje, které pomáhají při zpracování všech těch bylinek. A v obchůdku mají obrovský výběr. Už vím, kam budu chodit nakupovat, když budu chtít být blíže přírodě. Nejkrásnější ze všeho však byla ta nádherná vůně bylin, kterou bylo cítit i venku.
Koho Rooibos zajímá, může si přečíst následující články:

http://www.honeybush.cz/rooibos/index.php?pol=zdravi
http://mujsalekcaje.cz/blog/2013/10/10-zpusobu-kterymi-caj-rooibos-prospiva-nasemu-zdravi/
http://www.unitea.cz/uzitecne-informace/archiv-clanku/rooibos-ii-blahodarne-ucinky-na-zdravi/

Já zatím potvrdit účinky nemůžu, jelikož mám za sebou zatím 6 šálků, ale důvěřuji mu a pokud nějakou změnu k lepšímu na sobě zpozoruji, určitě se o to s Vámi podělím.

Vyzkoušejte Rooibos a možná budete příjemně překvapeni.

Pokud se Vám článek líbil, klikněte na To se mi líbí a sdílejte jej se svými přáteli.

Shabana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2ban-234x60.gif